• +90 212 511 9393
  • info[@]novapresgold.com.tr
  • ÇOBANÇEŞME MH BİLGE SK NO:3 YENİBOSNA | BAHÇELİEVLER | İSTANBUL

Nova Pres Kuyumculuk ve Kıymetli Madenler Sanayi Ticaret Limited Şirketi


İstanbul-Türkiye’de faaliyet gösteren altın,gümüş ve platin rafineri firmasıdır.Kurucuları Ömer Faruk NİZİPLİOĞLU ve Murat NİZİPLİOĞLU, Kilis’de 1981 yılından beri kuyumculuk sektöründe ünlü olan NİZİPLİOĞLU ailesinden gelmektedirler.


Nova Pres Gold ise 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çeyrek asırdan fazla olan tecrübesi ile piyasaya giren Nova Pres Gold kurulduğu günden itibaren altın, gümüş ve platin konusunda uzmanlaşmış, bölgenin en çok yönlü tam hizmet veren altın rafinerisinden biri haline gelmiştir. Bu süreçte özellikle gram altın ve türevi olan değerli maden üretiminde epey yol alan Nova Pres Gold piyasadaki gramlık değerli maden üretiminin de lideri olmuştur.


Nova Pres Gold’un,yurtiçinde NADİR METAL RAFİNERİ, ALTINBAŞ, GÜLAYLAR, TEB, İSTANBUL VALİLİĞİ, ROBERTO BRAVO ve yurtdışında da GGEDELMETALLHANDEL,PİM,JOYALUKKAS,PUBLIC GOLD,KARAT BARS,MİDA,ABULLIONAIRE,KUVEYT HOUSE,LEONARDO SWISS,SWISSROYAL,EMIRATES,SITETALK,REAL MADRIDbuna benzer bir çok büyük şirketle İRAN,ALMANYA,BAE(DUBAİ), SLOVAKYA, İSVİÇRE, KUVEYT, İSPANYA , HİNDİSTAN gibi dünya ülkelerine ihracatı bulunmaktadır. Üretim yeri 2000 m²’ lik bir alan içerisinde olup kadrosunda 47 idari ve çalışan personel bulunmaktadır. Kalıphane, baskı, paketleme ve grafik bölümleri kendi bünyesinde olup bu bölümlerde heykeltıraş, çelik işleme uzmanları,altın ustaları gibi uzman bir kadro ile çalışılmaktadır.


Gram altın üretiminde günlük kapasite 250-300 kg olup istenildiği takdirde bu rakamlar artırılabilir. Üretilen ürünlerin dünyada çok az benzeri vardır. Ayrıca dünyanın en küçük altını olan 0.01 Gram altının üretimi yapılmaktadır.


Misyon


İnandığımız değerler ışığında dünya kalite ve standartlarında hızlı ve kaliteli hizmet sunarak, müşterinin memnuniyetini en üst düzeyde tutma ve güven duyulan bir altın firması olmak.


Vizyon


Çalışanları ile birlikte, her zaman için müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak.

Yönetim

Ömer Niziplioğlu,Nova Pres Yönetim Kurulu Başkanı,Nova Pres Kurucu Ortağı

Ömer Faruk Niziplioğlu

Yönetim Kurulu Başkanı | Kurucu Ortak

Bülent Saruhan,Nova Pres Genel Müdürü

M.Bülent Saruhan

Genel Müdür